Kompatybilność Versiv i Versiv 2 podczas Autotestu

Kiedy DSX-Cable Analyzer został po raz pierwszy wprowadzony na rynek, Versiv mainframe nie posiadał wbudowanej funkcji WiFi. Aby połączyć się z WiFi, należało podłączyć adapter WiFi do portu USB na płycie głównej Versiv. Nowy model Versiv 2 posiada wbudowane WiFi, co wyeliminowało potrzebę dodawania adaptera USB WiFi.

Wadą dla klientów, którzy posiadali zarówno Versiv jak i Versiv 2 było to, że jednostki główne i zdalne Versiv i Versiv 2 nie były kompatybilne do uruchamiania autotestów razem; musiałeś mieć albo jednostke główną Versiv i zdalną Versiv lub jednostkę główną Versiv 2 i zdalną Versiv 2 sparowane razem, aby odnieść sukces w uruchamianiu Autotestu.

 

 

Otrzymaliśmy wiele próśb od klientów, aby stworzyć rozwiązanie dla jednoski głównej i zdalnej Versiv i Versiv 2 i zdalnego współdziałania przy przeprowadzaniu autotestów.

Zostało to osiągnięte wraz z wydaniem oprogramowania Versiv 6.5 build 5.

 

 

Teraz jednostki główne i zdalne Versiv i Versiv 2 są w stanie komunikować się ze sobą i wykonywać Autotest. Pozwala to również na używanie wielu jednostek zdalnych (Versiv lub Versiv 2) podczas testów certyfikacyjnych okablowania.

 

Powiązane artykuły:

 Dodaj komentarz