Kup w zestawie z programem wsparcia Gold i oszczędzaj

Nawet do 4400 € oszczędności przy zakupie testerów okablowania miedzianego i światłowodowego, tylko przez ograniczony czas.


Fluke Networks dostarcza renomowane testery certyfikujące, cenione za trwałość i dokładność. Nasza modułowa platforma Versiv™ zapewnia wyjątkową elastyczność testowania zarówno miedzi, jak i światłowodów oraz płynnie współpracuje z Linkware-PC i Linkware™ Live, najlepszym w branży oprogramowaniem do raportowania. Dowodem na to jest ponad 100 milionów wyników testów przesłanych do Linkware™ Live przez użytkowników.

Świętuj z nami 10. rocznicę naszej platformy Versiv™/DSX i korzystaj teraz z promocyjnych zniżek na wybrane modele nawet do 4400 €. Co więcej, każdy zakup w ramach promocji obejmuje roczne wsparcie premium Gold Support. Pobierz teraz naszą ulotkę, aby skorzystać z naszych najlepszych ofert!

 

Pobierz ulotkę promocyjną

 

 

Gold Support

Z rabatami sięgającymi nawet 4 400 € od cen regularnych oszczędzasz  jeszcze więcej niż w ubiegłym roku. Co więcej, najlepiej sprzedające się produkty objęte promocją zawierają teraz dodatkowo w pakiecie program Fluke Networks Gold. Gold to nasz kompleksowy program wsparcia i konserwacji dla produktów i akcesoriów Fluke Networks umożliwiający zminimalizowanie ewentualnych przestojów w działalności oraz zapewnienie optymalnego zwrotu z inwestycji.

 

Pobierz ulotkę promocyjną

 

 

Obowiązują warunki i zasady promocji. Promocja jest dostępna od 1 września do 15 grudnia 2023 r. dla klientów końcowych w Europie, w tym w UK, Szwajcarii, Norwegii, Szwecji i Danii (z wyłączeniem krajów objętych sankcjami handlowymi UE lub USA). Zniżka oferowana w ramach tej promocji dotyczy zakupów kwalifikujących się produktów, jak określono w tabeli na ulotce promocyjnej, dokonanych wyłącznie u autoryzowanych dystrybutorów Fluke, w okresie obowiązywania zniżki. Autoryzowanego dystrybutora można znaleźć tutaj: https://www.flukenetworks.com/wheretobuy.

Skontaktuj się z nami

ASSMANN Distribution Sp. z o.o. – autoryzowany dystrybutor FLUKE w Polsce.

Skontaktuj się z nami TUTAJ

Do oferty Fluke Networks w naszym sklepie TUTAJ

 Invite & Earn

X
Signup to start sharing your link
Signup
background banner image
loading gif

Available Coupon

X