assmann.pl | spawanie.assmann.pl | shop.assmann.pl |

Zbieramy chętnych na kolejne szkolenie CCTT

Zbieramy chętnych na kolejne szkolenie CCTT (Certified Cabling Test Technician) Fluke Networks w Warszawie. Jeśli chcesz znaleźć się wśród ekspertów w dziedzinie certyfikacji okablowania miedzianego i światłowodowego to to szkolenie jest dla Ciebie.

Ponadto zdobędziesz umiejętności biegłej obsługi profesjonalnych narzędzi diagnostycznych. Tym samym zwiększysz wydajność testowania i zminimalizujesz czas certyfikacji. Zlokalizowanie błędów w okablowaniu nie będzie stanowić już dla Ciebie problemu. Na rozwój swoich kompetencji nie ma lepszego czasu niż „dziś”. Zapraszamy już 08.05. i/lub 09.05. 29.05. i/lub 30.05. do Warszawy na całodniowe szkolenie z lunchem i przerwami kawowymi.

 

    08.05.  29.05. – Okablowanie miedziane

    09.05.  30.05. – Okablowanie światłowodowe

 

Koszt jednodniowego szkolenia to 340 Euro. Nie zwlekaj z zapisaniem się na listę uczestników. Szkolenie jest przeprowadzane w małych grupach do 6 osób.

Zgłaszam swój udział >

Więcej o naszych szkoleniach dowiesz się na naszej stronie internetowej.

 

 

 

Kontakt

office@assmann.pl
tel. 71 326 71 40
kontakt »

Wypożycz tester

W celu wypożyczenia testera skontaktuj się z nami:

office@assmann.pl
tel. 71 326 71 40
wypożycz tester »

Szkolenia

Firma ASSMANN jest jedynym oficjalnym certyfikowanym organizatorem szkoleń CCTT Fluke Networks (Certified Cabling Test Technician) w Polsce.

zobacz szczegóły »

Newsletter

Poinformujemy Cię o terminach zbliżających się szkoleń CCTT, promocjach, nowościach i podeślemy trochę wartościowej wiedzy. Zapisz się!