assmann.pl | spawanie.assmann.pl | shop.assmann.pl |

DSX Care Day z Fluke Networks już w połowie marca. Zarejestruj się.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym bezpłatnym wydarzeniu DSX Care Day organizowanym przez Fluke Networks oraz ASSMANN Distribution Sp. z o.o. W trakcie spotkania będziesz miał okazję za darmo skontrolować stan techniczny swojego DSX-a oraz nauczyć się w pełni wykorzystywać możliwości swojego testera.

Korzyści z uczestnictwa w kilkugodzinnym wydarzeniu:

  • Umożliwimy Ci sprawdzenie stanu technicznego urządzenia DSX i zbadanie, czy działa on prawidłowo. Po kontroli otrzymasz PDF raport.
  • Dowiesz się więcej o znaczeniu kalibracji fabrycznej wykonywanej z określoną przez producenta częstotliwością oraz o prawidłowej metodzie jej przeprowadzania, tak aby osiągnąć oczekiwany poziom dokładności.
  • Zapoznasz się z najnowszymi osiągnięciami w zakresie standardów infrastruktury kablowej.
  • Ekspert z Fluke Networks zaprezentuje i zademonstruje nowe rozwiązanie LinkWare Live Saas (Software-as-a-Service - Oprogramowanie jako usługa). Pomożemy Ci także skonfigurować dane uwierzytelniające do Twojego darmowego konta i przeszkolimy w zakresie jak najlepszego wykorzystania rozwiązania SaaS.
  • Będziesz miał możliwość przyjrzeć się najnowszym dodatkom, ulepszeniom i akcesoriom do Versiv oraz zobaczyć ich działanie podczas kontroli stanu technicznego.

Zarejestruj się na wydarzenie i spędź efektywnie pół dnia z firmą Fluke Networks. Zapewniamy przerwę kawową i przekąski oraz lunch.

Zobacz oficjalne zaproszenie:

DSX Care Day zaproszenie

 

Wybierz dogodną dla siebie lokalizację:

Warszawa - 19.03.2019        Zarejestruj się na DSX Care Day Warszawa >>

Wrocław - 20.03.2019          Zarejestruj się na DSX Care Day Wrocław >>

 

 

 

 

 

Kontakt

office@assmann.pl
tel. 71 326 71 40
kontakt »

Wypożycz tester

W celu wypożyczenia testera skontaktuj się z nami:

office@assmann.pl
tel. 71 326 71 40
wypożycz tester »

Szkolenia

Firma ASSMANN jest jedynym oficjalnym certyfikowanym organizatorem szkoleń CCTT Fluke Networks (Certified Cabling Test Technician) w Polsce.

zobacz szczegóły »

Newsletter

Poinformujemy Cię o terminach zbliżających się szkoleń CCTT, promocjach, nowościach i podeślemy trochę wartościowej wiedzy. Zapisz się!