assmann.pl | spawanie.assmann.pl | shop.assmann.pl |

Nowa PROMOCJA Trade-In - Idealny moment na zrobienie biznesu

Przejdź na VersivTM już teraz!

Oferta ważna do 30 czerwca 2018!

Wymień swój stary tester okablowania na jedno z najnowszych urządzeń do certyfikacji systemu okablowania z rodziny Versiv i zaoszczędź nawet do € 6.000

Ostatnie badanie przeprowadzone wśród kilkuset instalatorów pokazują, że Ci którzy zaimplementowali Versiv i LinkWareTM Live w swojej organizacji doświadczyli 10% wzrostu zysków na każdym ukończonym projekcie. Jednocześnie zaobserwowano wzrost produktywności w obszarze diagnostyki sieci o 65%. Nie pozostawaj w tyle, również Ty przejdź na VersivTM.

Jeśli chcesz zapoznać się ze wszystkimi warunkami i szczegółami promocji pobierz ulotkę promocyjną.

Aplikacja Linkware SaaS

Aplikacja LinkWare Live SaaS umożliwia zarządzanie pracami certyfikacyjnymi z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie, z każdym i na każdym urządzeniu.

 

WARUNKI PROMOCJI

  • Promocja nie może być łączona z innymi aktualnie trwającymi promocjami lub cenowymi ofertami specjalnymi (włączając w to również „DealMaker”)
  • Oferta jest ważna w Europie, na Bliskim Wschodzie i Afryce tylko za pośrednictwem uczestniczących w promocji dystrybutorów do 30 czerwca 2018r.
  • W ramach promocji trade-in akceptujemy na wymianę stare testery okablowania serii DTX która umożliwia certyfikację okablowania miedzianego oraz/lub światłowodowego zgodnie z przyjętymi standardami. Zwracany nam tester musi posiadać podobne „podstawowe” funkcjonalności jak ten, który zamierzasz zakupić. Przyjmujemy jedynie urządzenia, które da się uruchomić, nawet jeśli jest ono wadliwe.
  • Zastrzegamy sobie prawo do wszelkich zmian w  promocji bez wcześniejszego powiadomienia.   

 

 

Kontakt

office@assmann.pl
tel. 71 326 71 40
kontakt »

Wypożycz tester

W celu wypożyczenia testera skontaktuj się z nami:

office@assmann.pl
tel. 71 326 71 40
wypożycz tester »

Szkolenia

Firma ASSMANN jest jedynym oficjalnym certyfikowanym organizatorem szkoleń CCTT Fluke Networks (Certified Cabling Test Technician) w Polsce.

zobacz szczegóły »

Newsletter

Poinformujemy Cię o terminach zbliżających się szkoleń CCTT, promocjach, nowościach i podeślemy trochę wartościowej wiedzy. Zapisz się!