assmann.pl | spawanie.assmann.pl | shop.assmann.pl |

Problemy z siecią? Wypożyczamy profesjonalne narzędzia pomiarowe.

Nie stać Cię na zakup profesjonalnych narzędzi do pomiaru i analizy sieci komputerowych? Wybierz tańsze rozwiązanie - wypożycz odpowiednie urządzenie na dogodny dla Ciebie termin.

Od niedawna Assmann rozszerzył zakres swoich usług o możliwość wypożyczenia różnych narzędzi pomiarowych renomowanej marki Fluke Networks. Do tej pory udostępnialiśmy naszym klientom analizator okablowania DTX-1800. Aktualnie wśród urządzeń możliwych do wynajęcia znajdują się także inne testery do certyfikacji okablowania miedzianego i światłowodowego, testery okablowania strukturalnego i sieci bezprzewodowych oraz analizatory sieci LAN. Dodatkowo możesz liczyć na nasze pełne wsparcie: w doborze odpowiedniego sprzętu, w przeszkoleniu z obsługi i w analizie wyników pomiarów.

Przykładowo za wynajem miernika dtx-1800 Fluke Networks za dobę zapłacisz 350 zł/netto. Wynajem testera okablowania MicroScanner2 to koszt

Kontakt

office@assmann.pl
tel. 71 326 71 40
kontakt »

Wypożycz tester

W celu wypożyczenia testera skontaktuj się z nami:

office@assmann.pl
tel. 71 326 71 40
wypożycz tester »

Szkolenia

Firma ASSMANN jest jedynym oficjalnym certyfikowanym organizatorem szkoleń CCTT Fluke Networks (Certified Cabling Test Technician) w Polsce.

zobacz szczegóły »

Newsletter

Poinformujemy Cię o terminach zbliżających się szkoleń CCTT, promocjach, nowościach i podeślemy trochę wartościowej wiedzy. Zapisz się!