assmann.pl | spawanie.assmann.pl | shop.assmann.pl |

Pierwszy tester okablowania kat.8 już w sprzedaży - DSX-8000

Prezentujemy Państwu najnowszy tester z rodziny produktów Versiv™ przeznaczony do certyfikacji okablowania do kat. 8 / 2GHz: DSX-8000. Tester jest już dostępny do kupienia on-line w naszym sklepie www.shop.assmann.pl.

Analizator DSX CableAnalyzer, stanowiący część rodziny produktów Versiv przeznaczonych do certyfikacji okablowania, zapewnia dokładną i bezbłędną certyfikację. W branży instalacyjnej występuje wiele rodzajów mediów i obowiązuje wiele wymagań dotyczących testowania. Różnica pomiędzy rentownością a jej brakiem to zaledwie kilka punktów procentowych. Analizator DSX certyfikuje okablowanie miedziane, zapewnia zgodność ze wszystkimi normami, łącznie z poziomem dokładności Level VI/2G, ułatwia zarządzanie zadaniami i prowadzi do szybszego uzyskania akceptacji systemu. Nie jest to produkt przeznaczony wyłącznie dla specjalistów-techników i kierowników projektów. Osoby o różnych poziomach umiejętności mogą udoskonalać konfigurację, obsługę, raportowanie testów, jednocześnie zarządzając różnymi projektami.

Seria DSX CableAnalyzer

Seria analizatorów DSX CableAnalyzer obejmuje dwa modele: DSX-5000 i DSX-8000.

DSX-5000 certyfikuje okablowanie skrętkowe kategorii 5e, 6, 6A i klasy FA z limitami do 1.000MHz.

DSX-8000 certyfikuje okablowanie skrętkowe kategorii 5e, 6, 6A, 8 i klasy I/II z limitami do 2.000MHz.

 

Zapoznaj się ze specyfikacją analizatorów Serii DSX CableAnalyzer:

Zobacz kartę katalogową DSX-5000 [pdf]

Karta katalogowa
DSX-8000 / DSX-5000
wersja PDF j. polski

 

Kontakt

office@assmann.pl
tel. 71 326 71 40
kontakt »

Wypożycz tester

W celu wypożyczenia testera skontaktuj się z nami:

office@assmann.pl
tel. 71 326 71 40
wypożycz tester »

Szkolenia

Firma ASSMANN jest jedynym oficjalnym certyfikowanym organizatorem szkoleń CCTT Fluke Networks (Certified Cabling Test Technician) w Polsce.

zobacz szczegóły »

Newsletter

Poinformujemy Cię o terminach zbliżających się szkoleń CCTT, promocjach, nowościach i podeślemy trochę wartościowej wiedzy. Zapisz się!