assmann.pl | spawanie.assmann.pl | shop.assmann.pl |

Promocja rabatowa na MAJ

W MAJU skorzystaj z promocji i dokonaj zakupu testera okablowania CableIQ w wersji podstawowej FL-CIQ-100 bądź z wyposażeniem FL-CIQ-KIT z 10% rabatem. Taka okazja może nie powtórzyć się ponownie. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z naszym działem handlowym.

Promocja PRODUKT MIESIĄCA MAJ potrwa od 02.05.2016 do 31.05.2016.

CableIQ™ pozwala sprawdzić wszystkie parametry mechaniczne okablowania opartego na technologii miedzianej oraz umożliwia weryfikację pasma transmisyjnego pod kątem zgodności z standardami Voice, CATV, 10/100/1000 Ethernet oraz VoIP. CableIQ™ nie służy natomiast do certyfikacji okablowania (wg standardów TIA, ISO/IEC itp.). Tester umożliwia jednakże sprawdzenie poprawności połączeń a wbudowana funkcja TDR (Time-domain Reflectometr) pozwala na lokalizację uszkodzeń. Jednocześnie urządzenie rozpoznaje urządzenia aktywne w sieci. Oznacza to, że z pomocą testera CableIQ™  można wstępnie zweryfikować okablowanie miedziane, sprawdzić jakie urządzenie i jakiego typu (komputer, koncentrator, telefon) znajduje się po drugiej stronie toru. Tester znajduje zastosowanie do każdego rodzaju instalacji kablowej, tj. UTP, STP, FTP, SSTP, RG6, RG59, audio oraz kable instalacji alarmowej.

 

Tester okablowania CableIQ  Tester okablowania Cable IQ z wyposażeniem

Kontakt

office@assmann.pl
tel. 71 326 71 40
kontakt »

Wypożycz tester

W celu wypożyczenia testera skontaktuj się z nami:

office@assmann.pl
tel. 71 326 71 40
wypożycz tester »

Szkolenia

Firma ASSMANN jest jedynym oficjalnym certyfikowanym organizatorem szkoleń CCTT Fluke Networks (Certified Cabling Test Technician) w Polsce.

zobacz szczegóły »

Newsletter

Poinformujemy Cię o terminach zbliżających się szkoleń CCTT, promocjach, nowościach i podeślemy trochę wartościowej wiedzy. Zapisz się!