assmann.pl | spawanie.assmann.pl | shop.assmann.pl |

PROMOCJA – PRODUKT MIESIĄCA MARCA

W marcu oferujemy Państwu rabat w wysokości 10% na zakup testera okablowania MicroScanner2 FL-MS2-100 lub jego wersji rozszerzonej FL-MS2-KIT.

Promocja potrwa od 01.03.2016 do 31.03.2016 lub do wyczerpania zapasów. Zainteresowanych prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

 

MicroScanner2 Fluke Networks (ang. MicroScanner2 Cable Verifier) to uniwersalny tester umożliwiający szybką weryfikację poprawności połączeń, identyfikację i lokalizację uszkodzeń oraz pomiar długości poszczególnych odcinków kabla. Za pomocą próbnika tonowego lub identyfikatorów linii zdalnej pozwala na szybką lokalizację poszczególnych połączeń, pojedynczych par kablowych jak również pozwala obsłudze technicznej bezbłędnie odszukać odpowiedniego zakończenia kabla w szafie krosowej. Oprócz analizy warstwy fizycznej okablowania, umożliwia detekcję sygnałów Ethernet oraz PoE. MicroScanner2 jest doskonałym narzędziem dla instalatorów okablowania jak również obsługi technicznej odpowiedzialnej za utrzymanie równych struktur sieciowych.

 

Galeria zdjęć:

MicroScanner2 Fluke Networks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

office@assmann.pl
tel. 71 326 71 40
kontakt »

Wypożycz tester

W celu wypożyczenia testera skontaktuj się z nami:

office@assmann.pl
tel. 71 326 71 40
wypożycz tester »

Szkolenia

Firma ASSMANN jest jedynym oficjalnym certyfikowanym organizatorem szkoleń CCTT Fluke Networks (Certified Cabling Test Technician) w Polsce.

zobacz szczegóły »

Newsletter

Poinformujemy Cię o terminach zbliżających się szkoleń CCTT, promocjach, nowościach i podeślemy trochę wartościowej wiedzy. Zapisz się!