assmann.pl | spawanie.assmann.pl | shop.assmann.pl |

Assmann certyfikowanym organizatorem szkoleń CCTT Fluke Networks

Assmann Distribution Sp. z o.o. certyfikowanym organizatorem szkoleń CCTT Fluke Networks w Polsce.


W czwartek 26 stycznia w Warszawie w hotelu IBIS Centrum odbędzie się kolejne szkolenie certyfikacyjne CCTT Fluke Networks organizowane przez firmę Assmann Distrubution Sp. z o.o., autoryzowanego dystrybutora Fluke Networks w Polsce. Program kursu przygotowany został przez firmę Fluke Networks i realizowany jest w postaci jednodniowego szkolenia dla grup nie większych niż sześciu uczestników. Zajęcia są prowadzone przez specjalistów przeszkolonych i certyfikowanych przez firmę Fluke. Dedykowany jest głównie dla instalatorów i użytkowników sieci komputerowych posiadających lub użytkujących testery okablowania strukturalnego serii DTX. Kurs CCTT ma na celu pogłębienie wiedzy uczestników w dziedzinie metodologii pomiarów stosowanych w strukturalnych sieciach komputerowych opartych na technologii miedzianej i optyczne

Kontakt

office@assmann.pl
tel. 71 326 71 40
kontakt »

Wypożycz tester

W celu wypożyczenia testera skontaktuj się z nami:

office@assmann.pl
tel. 71 326 71 40
wypożycz tester »

Szkolenia

Firma ASSMANN jest jedynym oficjalnym certyfikowanym organizatorem szkoleń CCTT Fluke Networks (Certified Cabling Test Technician) w Polsce.

zobacz szczegóły »

Newsletter

Poinformujemy Cię o terminach zbliżających się szkoleń CCTT, promocjach, nowościach i podeślemy trochę wartościowej wiedzy. Zapisz się!