assmann.pl | spawanie.assmann.pl | shop.assmann.pl |

FIBER FOR ALL - Oferta specjalna na testery okablowania światłowodowego Fluke Networks

Fiber for All - Savings for All!

Pod hasłem „FIBER FOR ALL - Savings for All” firma Fluke Networks ogłosiła swoją najnowszą promocję, która umożliwia teraz wszystkim naszym klientom zakup wybranych testerów do pomiaru okablowania światłowodowego nawet do 38% taniej. Promocja ruszyła z dniem 3 lutego i zakończy się 14 czerwca 2020.
Teraz każdy może być ekspertem w dziedzinie pomiarów okablowania miedzianego i światłowodowego i to w cenach dostępnych dla każdego!

Sprawdź poniżej na jakie modele obowiązuje teraz rabat promocyjny i skontaktuj się z nami aby uzyskać szczegółowe ceny.

 

Poniżej prezentujemy rabaty dostępne przy zakupie następujących modeli do 14 czerwca 2020:

  • OFP2-100-Q – OptiFiber Pro Quad (MM+SM) OTDR – 28% taniej
  • OFP2-200-S1490 – OptiFiber Pro SM (1490 nm) OTDR – 34% taniej
  • OFP2-200-S1625 – OptiFiber Pro SM (1310, 1550, 1625 nm) OTDR – 38% taniej
  • OFP-Q-ADD – OptiFiber Pro Quad (MM+SM) z zestawem – 37% taniej
  • FI2-7000 – FiberInspector Pro Single z jednostką Versiv – 12% taniej
  • FI2-7300 – FiberInspector Pro Single / MPO z jednostką Versiv – 29% taniej
  • FI-3000 – FiberInspector Pro Single/MPO Kamera inspekcyjna dla Versiv, iOS lub Android – 27% taniej
  • CFP2-100-Q – CertiFiber Pro Quad MM+SM OLTS – 13% taniej
  • CFP-Q-ADD – CertiFiber Pro Quad MM+SM Zestaw modułów – 26% taniej
  • CFP2-Q-ADD-R – CertiFiber Pro Quad MM+SM Zestaw modułów z jednostką zdalną Versiv – 21% taniej
  • DSX2-8000-Qi – Certyfikacja okablowania miedzianego do kat. 8, inspekcja światłowodów i OLTS MM/SM – 17% taniej
  • DSX2-8000-QOI – taki sam jak powyżej + Quad MM+SM OTDR – 23% taniej
  • DSX2-8000-PRO - taki sam jak powyżej oraz kompletny zestaw akcesoriów - 15% taniej
  • DSX2-5000-Qi – Certyfikacja okablowania miedzianego do kat. 6A, inspekcja światłowodów i OLTS MM/SM – 19% taniej

 

Zapoznaj się ze szczegółami promocji zamieszczonymi na broszurce informacyjnej.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT:   71 3267140 | 22 5861160 | office@assmann.pl

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Kontakt

office@assmann.pl
tel. 71 326 71 40
kontakt »

Wypożycz tester

W celu wypożyczenia testera skontaktuj się z nami:

office@assmann.pl
tel. 71 326 71 40
wypożycz tester »

Szkolenia

Firma ASSMANN jest jedynym oficjalnym certyfikowanym organizatorem szkoleń CCTT Fluke Networks (Certified Cabling Test Technician) w Polsce.

zobacz szczegóły »

Newsletter

Poinformujemy Cię o terminach zbliżających się szkoleń CCTT, promocjach, nowościach i podeślemy trochę wartościowej wiedzy. Zapisz się!