assmann.pl | spawanie.assmann.pl | shop.assmann.pl | plug-view.com

Nowa promocja rabatowa miesiąca od FLUKE Networks!

Kwiecień to czas na nową promocję rabatową miesiąca od FLUKE Networks. Tym razem otrzymają Państwo specjalny 10% rabat na zakup cyfrowego lokalizatora par kablowych IntelliTone 200 LAN Kit (FL-MT-8200-60-KIT)

Promocja potrwa od 01.04.2016 do 30.04.2016 lub do wyczerpania zapasów. Zainteresowanych prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

 

IntelliTone to urządzenie wykorzystujące technikę cyfrową w celu precyzyjnego lokalizowania kabli i pojedynczych par kablowych  w instalacjach podpodłogowych, sufitach, ścianach i wiązkach kabli miedzianych. Lokalizator Fluke Networks charakteryzuje znakomita precyzja lokalizowania sygnałów jak również jego funkcjonalność. Ponadto tester IntelliTone umożliwia detekcję sygnałów telefonicznych (określanie polaryzacji sygnału), weryfikację mapy połączeń oraz identyfikację urządzeń aktywnych znajdujących się z drugiej strony toru kablowego (komputer, koncentrator). Użytkowników mających wcześniej do czynienia z podobnymi przyrządami analogowymi bardzo mile zaskoczy proponowany przez producenta lokalizator.  

Galeria zdjęć:

IntelliTone lokalizator Intellitone Fluke Networks

 

IntelliTone Fluke Networks

 

 

Kontakt

office@assmann.pl
tel. 71 326 71 40
kontakt »

Wypożycz tester

W celu wypożyczenia testera skontaktuj się z nami:

office@assmann.pl
tel. 71 326 71 40
wypożycz tester »

Szkolenia

Firma ASSMANN jest jedynym oficjalnym certyfikowanym organizatorem szkoleń CCTT Fluke Networks (Certified Cabling Test Technician) w Polsce.

zobacz szczegóły »

Newsletter

Poinformujemy Cię o terminach zbliżających się szkoleń CCTT, promocjach, nowościach i podeślemy trochę wartościowej wiedzy. Zapisz się!