assmann.pl | spawanie.assmann.pl | shop.assmann.pl | plug-view.com

Nowy tester DTX-1500 INTL od 1 lipca już w sprzedaży!

Seria urządzeń DTX CableAnalyzer™ to najczęściej stosowana platforma wykorzystywana w testach certyfikacji okablowania strukturalnego. Ich funkcje, prędkość i dokładność zapewniają Państwu wzrost wydajności i produktywności – a wyniki widać gołym okiem. Żaden inny tester nie zapewnia tak niezmiennie dobrych wyników jak analizatory DTX.

Certyfikacja Cat 6 w dziewięć sekund

Analizator DTX-1500 CableAnalyzer zapewnia kompletne rozwiązanie obejmujące każdy aspekt certyfikacji – począwszy od konfiguracji, poprzez testy i rozwiązywanie problemów, do raportowania wyników. Analizator DTX-1500 wykonuje testy certyfikacyjne klasy E/kat. 6 zaledwie w 9 sekund, a testy klasy EA/kat. 6A w 22 sekundy – z zachowaniem pełnej zgodności z obowiązującymi standardami  oraz z niezrównaną dokładnością. Ta niesamowita prędkość pracy oznacza, iż możliwe jest wykonanie testów dla setek łączy w trakcie ośmiogodzinnej zmiany roboczej.

W przypadku awarii łącza, analizator DTX-1500 zapewnia szybkie i zrozumiałe wskazówki umożliwiające identyfikację miejsca awarii (odległość od testera) oraz podaje możliwe jej przyczyny. Wskazówki te nie tylko przedstawiają problem, ale rozpoznają działania korygujące jakie mogą podjąć technicy w celu jego szybkiego rozwiązania – bez konieczności konsultowania się z kierownikiem projektu. Zamiast straty czasu na realizację połączeń metodą prób i błędów – i ponownego testowania w celu stwierdzenia, czy problem rozwiązano – technik dokładnie wie gdzie należy szukać awarii oraz jakie czynności wykonać w celu naprawy nieprawidłowo działającego łącza. Nawet w sytuacji gdy zaledwie dwa procent kabli certyfikowanych w trakcie jednej zmiany roboczej nie przechodzi automatycznego testu certyfikacji, oznacza to oszczędność nawet do dwóch godzin czasu pracy dziennie.

Więcej o nowym testerze DTX-1500 przeczytasz na stronie produktu.

 

DTX-1500 INTL    DTX-1500 INTL

Kontakt

office@assmann.pl
tel. 71 326 71 40
kontakt »

Wypożycz tester

W celu wypożyczenia testera skontaktuj się z nami:

office@assmann.pl
tel. 71 326 71 40
wypożycz tester »

Szkolenia

Firma ASSMANN jest jedynym oficjalnym certyfikowanym organizatorem szkoleń CCTT Fluke Networks (Certified Cabling Test Technician) w Polsce.

zobacz szczegóły »

Newsletter

Poinformujemy Cię o terminach zbliżających się szkoleń CCTT, promocjach, nowościach i podeślemy trochę wartościowej wiedzy. Zapisz się!